Një histori dashurie që nuk u mbyll me trëndafila të bardhë, oriz, dhe plane për t’u plakur bashkë buzë detit, me një qen, libra dhe nipër e mbesa që vizitojnë gjyshërit…

Ervin Janji nga Fieri dhe Volgana G, nga Lushnja i kanë dhënë f nd dashurisë së tyre dhe ky tashmë nuk është vetëm një pr blem mes çiftit, por mes të gjithë miqve të tyre në rrjetet sociale. Ervini, që prej momentit të ndarjes ka arritur t’i mbajë adresat e vajzës në rrjetet sociale, ku ka shpërndarë thirrje që ajo të kthehet Por jo vetëm kaq.

Advertisements

Dosja.al arriti të ruajë momentet kur i riu d gji LIVE në Facebook, makinën që i kishte blerë dhuratë Volganës, por ajo ia ka kthyer mbrapsht. Shkak për ndarjen sipas të riut, është materializmi i vajzës.

Momentet e dj.egies së makinës:

Historia e të dyve ka ngjallur reagime në rrjet, dhe miq e të afërm i bëjnë thirrje Ervinit që të ndalojë me postimet dhe me situatën ku ka futur veten pas ndarjes.

Advertisements

Por ky i fundit, vazhdon. Pa ndalim… përsërit e përsërit thirrjen që vajza të kthehet, pasi edhe diplomën nuk ia ka dj gur ende. Ndërkohë që një kushëriri i tij, i thotë se duhet të ishte kujtuar pak më herët, pasi “dhe persa i perket gjerave materiale qe te ka kerkuar qe ne mengjes aty e donte ( gesheren ) Por e verteta eshte se vetem ne hene se ke cuar.. Por nga keto gabime duhet te mesojme”.

Postimet e të riut në rrjetet sociale:

TE DHUROVA GJITHCKA DHE NE FUND E MORA SHPERBLIMIN QE NUK E PRISJA KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRR😢😢😢😢😢😢😢

PER KISH TE LACIT TE LUTEMMMM KTHEHUUUUU🙏🙏🙏🙏 SE NESER DO JET SHUM VONNNNNN 😢😢 TU LUTA TA MERJE SE ISHTE NJE DHURAT QE TA KISHA BER ME ZEMER TI NUK E DESHE AS UN SMUND TA MBAJA APO TJA SHIKOJA DIKUJT TJETER DHURATEN QE TE BERA TY ME MIR VENDOSA TI VIJA ZJ.ARRIN SIC BERE TI ME DASHURIN TONE QE SHK.ATERROVE CDO GJE PER KOKFORCIT E TUA QE KERKOJE CDO DIT E ME SHUM GJERA MATERIALE DHE NUK U ULE TE FLISJE CA TE MUNDONTE PERBRENDA QE U LARGOVE PA ASNJE ARSYE ….. GJEJE FORCEN DHE KTHEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

CDO PREMPTIM QE TE KAM DHEN E KAM MBAJTUR TI NUK E MBAJTE PREMTIMIN QE ME DHE DO TE LUTESHA PER HER TE FUNDIT KTHEHU SA NUK ESHT VONE DHE ME MER NCEL TE JAP DIPLLOMEN SA NUK E KAM DJEGUR AKOMA SE SMA BEN ZEMRA SE TE DUA O PAUUUUUUUUUU DHE E DI SHUM MIR SA PO E VUAJM KETE SITUAT NJERZIT SEHIR DUAN TREGOJE VETEN QE MKE DASHUR VERTET DHE DO TA VLERSOJ TER JETEN KETERRRRRRRE 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Zoti mbar ta bej kudo qe te shkosh me shpirt nuk ta uroj asnjeher te keqen se ishe gjithcka per mua Kur ta kthesh koken mbrapa do jet shum vonnnnnnnnnnn pauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuùu