Bora e parë ka rënë për këtë vit në Shqipëri. Reshjet kanë filluar në Qafë Thore, ku temperaturat shënojnë 4 gradë celsius. ARRSH njofton se qarkullimi vijon pa probleme.

Njoftimi i ARRSH:
Këtë vit dëbora e parë 🗓filloi në Qafë Thore 🌨ku temperatura shënon 4 °C 🏔

Advertisements

E fundit! Bie bora e parë në Shqipëri (FOTO LAJM) #ARRSH #MIE

🚗 Qarkullimi kryhet pa probleme ✔️ mjetet dhe punëtorët janë në terren, në gadishmëri për çdo situatë🦺🚜

Advertisements