Është përplasur nga makina një qytetar në zonën e Don Boskos, në Tiranë. Mësohet se gjendja e tij është e rëndë.

Sipas burimeve për JOQ në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe infermierët po i japin mjekimin e duhur në vendngjarje.

Advertisements

Policia ende nuk ka dalë me një njoftim zyrtar në lidhje me aksidentin.

Nuk dihet ende mosha e të aksidentuarit dhe si ka ndodhur ngjarja.