Cilat janë justifikimet më të çuditshme të shqiptarëve, kur nuk duan apo nuk munden të bëjnë diçka?

Stop i drejtoi këtë pyetje qytetarëve dhe përgjigjet e tyre janë plor humor, për të mos u humbur…

Advertisements

“Më plasi b*tha m’u për partnerin, po të dojë të bëjë…” është shprehur një qytetar.

“Po më erdhi ajo që të justifikohem besoj se do kem probleme, por që deri tani…” ka thënë një tjetër qytetar.

“Mos e thuaj më këtë, unë jam vlonjat o shoku, më vjen keq. Po ça thua ti? Ti më ofendon kështu, edhe i lodhur të jem s’bëhet llaf fare,” është shprehur për “Stop” një tjetër qytetar./tvklan.al

Advertisements