Milot- Aksident në Milot. Dy makina, një jeti tip furgon dhe një veturë, përplasen kokë më kokë.

Për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur.

Advertisements

Në vendin e ngjarjes hkoi policia e cila kreu veprimet për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Dyshohet se moti me lagështi dhe mosrespektimi i rregullave të qarkullimit kanë ndikuar në këtë aksident

Advertisements