Një video virale po qarkullon me një shpejtësi të madhe nëpër rrjetet sociale.

Advertisements

Në Bullgari, në seancën stërvitore të Ludogorets, një dhelpër është futur në fushë dhe vjedh dorezën e portierit dhe largohet me shpejtësi.

Pjestarë të klubit e kanë filmuar këtë gjë dhe e kanë publikuar në internet, ku me një shpejtësi të madhe ka qarkulluar nëpër rrjetet sociale./ h.ll/abcnews.al

Advertisements