Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku janë plagosur 3 persona pas një sherri me thika.

Advertisements

Sipas informacioneve, mësohet se personat janë konfliktuar në një berberhane në lagjen 28 Nëntori.

Konflikti ka agravuar deri në përdorimin e thikës. Personat e përfshirë në konflikt janë Kevin Nuredini, 23 vjeç, Ervis Sejko 35 vjeç dhe Nexhip Hyskaj 40 vjeç.