Për shumë prej nesh foto e pasaportës është një ndër më të shëmtuarat që kemi bërë. Kjo pasi aty nuk ka filtra, nuk ka fotoshop dhe nuk mund të shkrepësh 100 herë deri sa të dalë një më e sakta…

Ndonëse disa prej nesh mundohen të mos i tregojnë fotot në dokumentet e identifikimit, ka edhe nga ata që aty kanë “shkëlqyer”…

Advertisements

Disa kohe më parë Loredana publikoi foton e saj të pasaportës dhe ndonëse shumë thanë që kishte përdorur në të programe, modelja dukej shumë bukur.

Po ashtu edhe Lori Hoxha na ka treguar foton në pasaportën e saj, ndonëse me filtra Snapchat-i. Xing.al ju sjell listën e mëposhtme me disa nga VIP-at shqiptarë të cilët na kanë zbuluar fotot e tyre të pashaportës.

Advertisements

Duke filluar Dafina Zeqiri, tek Getoari dhe Bes Kallaku, Enca Haxhiaj, Rozana Radi, ja si kanë pozuar për fotot e pasaportave këta VIP-a.

Shumë ndjekës do zhgënjehen sepse janë mësuar duke i parë me fotot e kuruar në detaje në rrjetet e tyre sociale apo dhe në daljet televizive.