Policia ka zbuluar një bazë armësh në Tiranë, e cila dyshohet se përdorej nga grupet kriminale, raporton News24.

Operacioni policor është ende në vijim dhe zona ku është gjetur baza është e rrethuar nga forca të shumta policie.

Advertisements

Paraprakisht bëhet me dije se baza është zbuluar në zonën e 5 Majit dhe janë gjetur anti tanke, snajper dhe kallashnikovë.