Një 30-vjeçar është gjetur pa shenja jete paraditen e sotme në liqenin e Farkës.

Policia bën me dije se i riu i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor dyshohet se është mbytur.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për zbardhur rrethanat e plota të kësaj ngjarje.

Njoftimi i policisë

Më datë 06.10.2022, në liqenin e Farkës, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, dyshohet i mbytur, shtetasi L. D., 30 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Advertisements

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.