Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Prevezë të Greqisë. Një grua është gjetur e vdekur brenda një depozite uji.

Autoritete lokale bëjnë me dije se është dashur ndërhyrja e tre zjarrfikësve për të nxjerrë viktimën nga depozita e ujit.

Advertisements

Sipas informacioneve paraprake, duket se gruaja e moshuar ka hapur derën e depozitës, ka humbur ekuilibrin dhe rënë brenda saj.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisements