Një episod i pazakontë ka ndodhur në Skoci. Dy të rinj nuk i përballuan dot emocinet dhe nisën të bëjnë seks të shfrenuar në sediljet e vagonit të trenit.

Ata menduan se pasagjerët e tjerë po flinin. Por duket se zhurmat i zgjuan dhe ata nisën t’i filmojnë.

Advertisements

Pamjet u postuan në rrjetet sociale më herët gjatë ditës së djeshme.

Djaloshi shihet duke mos lëvizur fare, ndërsa vajza me flokë të zeza është duke hipur mbi të. Çuditërisht, djali që ka postuar videon duket se ndryshon ulëse dhe ulet pranë tyre për t’i parë nga afër, gjë që në të vërtetë nuk i lë asgjë imagjinatës.

Advertisements

Nuk dihen as identitetet e çiftit, por autoritetet thanë se po punojnë për t’i identifikuar dhe ndaluar.