Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme pranë rrugës së Kombit ku janë përplasur 4 automjete.

Advertisements

Si pasoje e ketij aksidenti ka mbetur e plagosur një grua, e cila është nisur për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës në Tiranë. Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e të plagosurës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkakun e aksidentit.