Një aksident ka ndodhur mbasditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, ku një maune ka përplasur një këmbësor.

Personi i plagosur është nisur me urgjencë në spital. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Advertisements