Prej disa ditësh, emisioni “It’s my home” ka qenë kryefjala e mediave rozë. Komisioni i Pavaruar i Mediave vendosi për ndërprerjen e transmetimit televiziv, kjo pasi aty u shfaqën skena dhune, ku më pas ndërhyri edhe policia.

Një konkurrent e goditi me këpucë një konkurrente. Në pamjet e publikuara shihet teksa largohet duke qarë nga pjesa ku po debatonte dhe askush nuk shkon pas saj për ta ndihmuar. Madje, një banore e përkrahi dhunën ndaj saj duke i thënë sulmuesit “bravo, mirë ia bëre”.

Advertisements

Ndërsa këtë herë dy konkurrentë të këtij reality show janë përplasur mes tyre për një letër duke shkuar deri te kontakti edhe në mënyrë fizike.

Për më shumë ndiqeni videon:

Advertisements