Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, jo rrallëherë është objek bisede për bëmat e sherret e tij me reperët e tjerë apo dhe problemet me shtetin.

Pas vitesh me rradhë, më në fund ai rregulloi marrëdhënien me Noizyn.

Advertisements

Mirëpo kur të gjithë menduam se ishte qetësuar, Stresi ka dhunuar mikun e reperit Noizy, kolegun e tij grek Snik.

Së fundmi ai këtë gjë e ka treguar për të gjithë teksa ka publikuar një video në “InstaStory” ku shihet teksa dhunon reperin grek Snik, i cili njihet për bashkëpunimin me Noizyn dy vite më parë.

Advertisements