Një tërmet u regjistrua pak minuta më parë në detin Egje

Mësohet se magnitua e këtij tërmeti ishte 4.1 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokal

Advertisements

Epiqendra ishte me origjinë detare dhe disa kilometra larg Larisës, Greqi

Nuk ka ende raportime për dëme apo lajmërim pë tsunami./ Shqipëria Ime

Advertisements