Një tjetër konkurrent që do të jetë pjesë e “Dance With Me” tashmë është zbuluar.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur nga Kosova, Valon Shehu, i cili pak kohë më parë ishte edhe pjesë e “Big Brother”.

Advertisements

Me sa duket, ai nuk do t’u ndahet aventurave televizive dhe së fundmi faqja zyrtare e “DWM” ka dhënë njoftimin për pjesëmarrjen e tij.

“Rockeri i dashur @valonshehu me grinten dhe karakterin e tij luftarak vjen te sprovoje veten ne pisten e vallezimit! Go for it ”, shkruhet në njoftim.

Advertisements