Një 34 vjeçar është asfiksuar në ujërat termale të llixhave në Elbasan dhe për pasojë ka humbur jetën.

Burimet bëjnë të ditur se Alban Pashollari iu dha ndihma e parë në spital por nuk mundi të mbijetonte.

Advertisements

Fillimisht i riu nga Tirana ka humbur ndjenjat dhe është dërguar në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Ende nuk dihen rrethanat e sakta, të ngjarjes por dyshohet se viktima sebashku me një mikun e tij, t’i kenë hapur vetë rubinetat dhe të kenë mbushur vaskat.

Advertisements