Moderatorja ia ka dalë të jetë përsëri në qendër të vëmendjes me postimin e fundit në Instagram, ku shihet në makinë duke dëgjuar e kënduar këngë popullore për Vlorën. Siç dihet tashmë ajo dhe Donali janë nga Vlora.

Megjithatë, ajo që të tërhoqi më shumë vëmendje ishte fakti se Bora ishte e shoqëruar nga dikush tjetër në makinë. Kjo u vu re pasi personi në fjalë, i cili kudo në rrjet aludohet se ëshë Donaldi, fishkëllen duke tërhequr vëmendjen e moderators.

Advertisements

Gjatë videos Bora vijon të këndojë dhe nuk e zbulon fytyrën e personit që e shoqëron, duke u komentuar përsëri në rrjet.

Bora dhe Donaldi zgjodhën natën përmbyllëse të “Sunny Hill Festival” në Tiranë për tu shfaqur krah njëri-tjetrit para të gjithëve.

Advertisements

Së fundmi moderatorja dhe aktori kanë ndërmarrë një hap tjetër drejt njëri-tjetrit. Tashmë dyshja ndiqen në rrjetin social Instagram.

Edhe një herë çifti treguan se nuk e fshehin më dashurinë e tyre nga syri i publikut.

Sakaq në ditën e tij të lindjes, ish-finalisti i Big Brother Vip lançoi këngën e tij “Hesht” që u konsiderua një tjetër dedikim për Bora Zemanin.

Kjo e fundit ka bërë lëvizjen e saj, duke e uruar Veshajn në Instagram. Në një video ku dukej, ajo vetë si mbishkrim shkruante: “Urime, urime”, shoqëruar me dy gota shampanje.