Moderatorja Alketa Vejsiu ka ndarë për ndjekësit e saj një situatë të sikletshme. Moderatorja bën me dije se prej 4 ditësh i ka humbur valixhja transit në Vjenë, dhe se ka mbetur pa rroba, vetëm me çantën e dorës.

“Kam 4 dite qe me ka humbur valixhja transit ne Vjene!

Advertisements

Pa rroba, vetem me cante dore, ne kete udhetim do shikoni megjithate nje njeri te gezuar

Nese keni pervoja te ngjashme me thoni ju ka ardhur valixhja? Pas sa ditesh? Ku jua derguan?Life is Fun”, shkruan në Instagram moderatorja.

Advertisements