Dy vëllezërit Veshaj, Donaldi dhe Romeo kanë qenë në një dasmë të mikut të tyre. Teksa kërcejnë Romeo ka marrë në qafë dhëndrin, por i ka ndodhur e papritura.

Pantallonat e kanë tradhtuar duke u çarë dhe i kanë nxjerrë sheshit mbathjet. Ndonëse ai gëzon e kërcen duke mos e vënë re këtë detaj.

Advertisements

Kjo video është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale dhe nuk kanë munguar komentet gazmore.