Rreth orëve të para të mëngjesit, pas një konflikti në familje me prindërit është vetëhedhur nga ballkoni i banesës një vajzë e re.

E reja banonte në një pallat tetë katësh në zonën e Ujit të Ftohtë.

Advertisements

Është dërguar me urgjencë në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

E reja mësohet se ka thyer të dyja këmbët si dhe ka fraktura në trup dhe krah.

Advertisements