Atentat me armë zjarri në Fushë Krujë.

Dyshohet se në mbikalimin e Fushë-Krujës është qëlluar me armë drejt një automjeti. Për pasojë automjeti ka marrë flakë.

Advertisements

Sipas burimeve nga policia dyshohet se ka 3 të vdekur. Njeri prej viktimave ka dale nga makina dhe dyshohet se nuk i ka mbijetuar plageve te marra. Dy te tjeret jane djegur te gjalle ne makine.

Policia ka rrethuar zonën dhe ka ngritur disa postblloqe në aksin Fushë-Krujë Vorë dhe drejt Kamzës.

Advertisements