Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Greqi.

Një 23-vjeçar me origjinë shqiptare ka ndërruar jetë pas një aksidenti rrugor.

Advertisements

Pas kësaj, shqiptari përplasi një kalimtare, e cila po ecte në trotuar.

Për fat të keq 23-vjeçari me origjinë shqip[tare ndërroi jetë në ven nga përplasja e fortë, ndërsa shoferi i taksisë dhe kalimtarja janë transportuar në spital me lëndime të forta.

Advertisements

Mësohet se shqiptari punonte në një hotel në Greqi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes, 15 Korrik në ishullin e Kos