Plagosje me armë në Mirditë.

Advertisements

Burime nga policie bëjne me dije se eshte plagosur nje person me iniciale M.P.

Ka patur nje sherr dhe me pas kanë përfunduar deri ne përdorimin e armëve.

Advertisements