Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindje. Ajo mbush 35-vjeç.

Urimet për aktoren kanë nisur me të hyrë mesanta, por i pari urim që është shfaqur në profilin e Instagramit të Rudinës është ai i vajzës së partnerit të saj, Markut.

Advertisements

Erta Frroku, babai i saj dhe shumë miq të tjerë i kanë bërë surprizë me fishekzjarre Rudinës në derën e shtëpisë.

Rudina është nënë e një vajzë, Viktorias të cilën e ka nga martesa e mëparshme dhe ajo është shprehur se është e gatshme të ketë një fëmijë tjetër me Markun, babin e tre fëmijëve. Me këto të fundit, Rudina ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie speciale

Advertisements