Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e sotme në plazhin e Tales, në Lezhë.

Një kamerier, që njëkohësisht mblidhte edhe lekët e shezlongëve, është konfliktuar me dy djem pushues për lekët e shezlongut.

Advertisements

Konflikti është përshkallzuar në dhunë fizike e për pasojë ka mbetur i dëmtuar kamerieri.

I riu u dërgua në spitalin e Lezhës ku pas marrjes së mjekimit , është marrë në komisariatin e policisë, ku dhe po jep deponimin.

Advertisements