Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një vajzë 11 vjeçe la rënën ë kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

e mitura u transportua në Spitalin e Traumës për të marrë ndihmë mjekësore, por nuk mundi të mbijetojë.

Advertisements

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.