Duket sikur Arbana Osmani i ka vënë vetës qëllim që gjatë 9 muajve të shtatzënisë të shëtis botën.

Që pas mbarimit të Big Brother ku zbuloi edhe lajmin e ëmbël se po pret fëmijën e tretë, Arbana ka qenë gjithë kohës në fluturim dhe udhëtime në vende të ndryshme të botës.

Advertisements

Por së fundmi ajo ka lënë në shtëpi partnerin Eduartin dhe djalin e saj Jonin.

Advertisements

Nga jashtë vendit Arbana ka ndarë pamjet e Eduartit me Jonin ku tregon se djemtë po argëtohen pa masë edhe pa praninën e saj, por gjithsesi moderatoren e ka marrë malli, siç shprehet edhe vetë.