Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Durrës, ku kanë mbetur të plagosur dy persona.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar shoferë e mjeteve.

Advertisements

Shkak I aksidentit dyshohet se është bërë parakalimi I gabuar I njëri prej mjeteve, që ka çuar dhe në aksident.

Të pagosurit janë dërguar në spital, ndërsa policia

ka mbërrritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisements