Një aksident i rëndë me një të vdekur ka ndodhur në Lushnje.

Advertisements

Rreth orës 14:40, në fshatin Zhym, shtetasi Themi Çuko, 67 vjeç, banues në Krutje, duke drejtuar motomjetin tip “Lifan”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të daljes nga rruga.