Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në autostradën Elbasan-Tiranë.

Një makinë dhe një kamion janë përplasur me njëra tjetrën.

Advertisements

Përplasja ka shkaktuar dëme të shumta materiale.

Nuk dihet ende nëse ka persona të dëmtuar apo viktima.

Advertisements

Policia ndodhet në vendgjarje.

Lajmi në përditësim…