Tre pushues në plazhin e Jalës janë përplasur nga një gomone.

Paraprakisht bëhet me dije se ata kanë qenë në det kur janë përplasur nga mjeti lundrues dhe për pasojë një prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë.

Advertisements

News 24 shkruan se aksidenti ka ndodhur teksa gomonia ka qenë duke dalë nga deti, për t’u ankoruar në breg.

Vijon…

Advertisements