Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në Durrës në lagjen numër 6.

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë një 60-vjeçar. Familjarët nuk kanë arritur të kontaktojnë me viktimën dhe për këtë kanë njoftuar ndihmën e zjarrfikëëses.

Advertisements

Ata janë ngjitur me shkallën dhe kanë hyrë në banesë ku kanë gjetur trupin e pajetë të 60-vjeçarit.

Nuk dihet ende se çfarë ka shkaktuar vdekjen e 60-vjeçarit, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Advertisements