Viktima e gjetur jashtë makinës është Diklen Vata, ndërsa dy të tjerët janë shkrumbuar dhe nuk mund të identifikohem.

Në mbikalimin e Fushë Krujës, është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një mjeti, dhe për pasojë mjeti ka marrë flakë dhe tre persona kanë vdekur.

Advertisements

Sipas burimeve nga mediat, jashtë mjetit është gjetur një trup i pajetë i vrarë me armë zjarri.

Ai është identifikuar si 29 vjeç nga Lezha, kurse dy trupat e tjerë janë gjetur brenda makinës të djegur dhe nuk janë identifikuar ende.

Advertisements

Nuk dihen ende detaje të tjera në lidhje me ngjarjen.