Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër ku një 60 vjeçar ka humbur jetën.

Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi N.B teksa ka zbritur nha automjeti i parkuar i shtetasit E.T, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në kokë dhe për pasjë ka marrë dëmtime në kokë.

Advertisements

60 vjeçari si pasojë e dëmtimeve t rënda të marra ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës Tiranë.

Ndërkohë, vijojnë hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Advertisements