Një aksident ka ndodhur në autostradën Fier-Vlorë, pranë fshatit Fitore.

Advertisements

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal e si pasojë ka mbetur i dëmtuar një person.

Ky i fundit është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. /abcnews.al

Advertisements