Forcat “Shqiponja” dhe efektivë të Policisë kanë zbarkuar ditën e sotme në qytetin e Elbasanit në një aksion për identifikimin dhe kapjen e personave me precedentë penale.

Advertisements

Sipas informacioneve, aksioni është zhvilluar në disa akse kryesore të qytetit,

ndërsa në fokus kanë qenë mjetet luksoze ku edhe është ushtruar kontroll për sende të kundraligjshme.

Advertisements