Dollari amerikan ka pësuar rritje në tregun valutor.

Një dollar sot blihet me 112.9 dhe shitet me 114.

Advertisements

Euro mbetet e pandryshuar. Ajo blihet me 119 dhe shitet me 119.6.

Franga zviceriane blihet me 117.5 dhe shitet me 118.7.

Paundi britanik blihet me 137.4 dhe shitet me 138.5.

Advertisements

Dollari kanadez blihet me 87.4 dhe shitet me 88.8./CNA.al