Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Shkodrës, ku tre automjete u përplasën mes tyre në lagjen ‘Xhabije’.

Si pasojë e përplasjes u plagosën dy persona. Ndërsa mjetet pësuan dëme materiale.

Advertisements

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila normalizoi trafikun dhe administroi provat për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Advertisements