Prezantuesja e njohur, Hygerta Sako është përballur me një situatë të pakëndshme në studio. Teksa ishte në transmetim live, moderatorja pati një problem me karrigen e saj, e cila ulet poshtë duke bërë që Hygerta të trembet.

Megjithatë, Hygerta e ka kaluar këtë moment me të qeshura dhe ka qenë vetë ajo e cila ka publikuar videon e këtij momenti. “Karrike mistrece, ka qejf të luajë në transmetim”, ka shkruar moderatorja krahas postimit.

Advertisements