Një sherr mes femrash ka ndodhur në një fshat të Përrenjasit. Uniformat blu bëjnë me dije se sherri ka ndodhur për motive të dobëta mes 47-vjeçares A.T. me shtetasen me inicialet M.L.

Ndërkohë Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Librazhd referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për shtetasen A. T., 47 vjeçe, banuese në fshatin Stravaj, Prrenjas, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”.

Advertisements

Vlonjatja ngre në këmbë policinë, denoncon zhdukjen pa asnjë gjurmë të bashkëshortit të saj: Kam humbur kontaktet me burrin prej 12 ditësh!
Si do të reagojë Rusia për anëtarësimin në NATO të Finlandës dhe Suedisë? Profesori i njohur shqiptar parashikon 2 skenarët: Mund të vendosë armët bërthamore në…
Konsumoni vezë çdo ditë për një javë rresht dhe do të befasoheni nga ajo që do t’i ndodhë organizmit tuaj

Njoftimi:

Informacion- Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Librazhd referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për shtetasen A. T., 47 vjeçe, banuese në fshatin Stravaj, Prrenjas, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, pasi ka goditur me grushte, për motive të dobëta, shtetasen M. L.

Advertisements