Home Lajme Oh Zot! U përplas nga makina luksoze bashkë me gruan dhe foshnjën, Arjan Konomi transportohet në reanimacion

Oh Zot! U përplas nga makina luksoze bashkë me gruan dhe foshnjën, Arjan Konomi transportohet në reanimacion

0
Oh Zot! U përplas nga makina luksoze bashkë me gruan dhe foshnjën, Arjan Konomi transportohet në reanimacion

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e të aksidentuarit në rrugën e Kavajës, Arjan Konomit.

Advertisements

Konomi është transportuar në renimacion për shkak të gjendjes së rënduar.

Advertisements

Është dërguar në renimacion rreth orës 19:00

vijon…