Home Lajme “Lajthit” mësuese Nexhi në Durrës/ Godet me çekiç dyert e komshinjve(Video)

“Lajthit” mësuese Nexhi në Durrës/ Godet me çekiç dyert e komshinjve(Video)

0
“Lajthit” mësuese Nexhi në Durrës/ Godet me çekiç dyert e komshinjve(Video)

Pak ditë më parë JOQ ALBANIA publikoi denoncimin e disa qytetarëve në Durrës, të cilët ankoheshin, për një grua me profesion mësuese, e cila godiste dyert e tyre me çekiç. Ditën e sotme në redaksinë e JOQ ALBANIA kanë mbërritur edhe pamjet, kur mësuesja ‘është në aksion’.

Qytetarja , e cila ka dërguar pamjet shprehet për JOQ se është ankuar disa herë në polic, por askush nuk ka reaguar.

Advertisements

Një qytetare shkruan:

Advertisements

Prsh joq , ja si u zgjuan serish banoret nga Nexhi me probleme te theksuara psikopatie ne Durres duke goditur banesat me sende te forta. Skandali i rradhes pas atij ne shkollen Hajdar Dushi ku punonte si mesuese ne menyre ilegale e shume skandaleve te tjera…

Pas shume denoncimeve, ftojme shtetin te marre masa per keta njerez me probleme mendore dhe per familjen e saj per papergjesine e veprimeve te saj. Faleminderit. Anonim plz