Home Jetë dhe Stil Kam gjetur grua tjetër!! Stefi Prifti befason të gjithë, ja porosia që më dha gruaja para se të vdiste …

Kam gjetur grua tjetër!! Stefi Prifti befason të gjithë, ja porosia që më dha gruaja para se të vdiste …

0
Kam gjetur grua tjetër!! Stefi Prifti befason të gjithë, ja porosia që më dha gruaja para se të vdiste …

Në Dhjetor të vitit 2015, u nda nga jeta bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Stefi Prifti. Ky lajm ishte i bujshëm dhe të gjitha sytë u kthyen nga Stefi.

7 vite pas këtij momenti të hidhur në jetën e tij, Stefi konfirmon për moderatoren Ester Bylyku, për herë të parë se më në fund e ka gjetur dashurinë.

Advertisements

Ester Bylyku: Në një të ardhme, ndoshta të largët, ndoshta të afërt, a je i hapur për ta gjetur sërish dashurine?

Advertisements

Stefi Prifti: Mendoj se e kam gjetur.

Ester Bylyku: Kjo do të thotë që Stefin e kemi në një lidhje..

Stefi Prifti: Po

Në vazhdim të intervistës në ‘Glamour Zone’, Endri rrëfeu dhe porosinë e fundit të bashkëshortes së ndjerë, e cila i kërkoi të vazhdonte jetën e tij dhe të kujdesej për vajzat.

Për të ndjekur intervistë e Endrit dhe Stefit, kliko videon më poshtë: