Home Lajme Edi Rama “zhvishet” nga kostumi i kryeministrit, fotografohet në supermaker duke blerë…(FOTO)

Edi Rama “zhvishet” nga kostumi i kryeministrit, fotografohet në supermaker duke blerë…(FOTO)

0
Edi Rama “zhvishet” nga kostumi i kryeministrit, fotografohet në supermaker duke blerë…(FOTO)

Edi Rama këtë të diel është fotografuar duke bërë pazar në një supermarket në Tiranë.

I veshur me bluzë të bardhë ai është fotografuar në stendën e fruta perimeve ku duket se po blen disa domate.

Advertisements

Advertisements

E ndërsa detyra e tij shtetërore e është ajo në krye të punëve të qeverisë, kur kthehet në familje mbetet ajo e kryefamiljarit të cilit i duhet të ndihmojë familjen pse jo dhe duke bërë pazarin.

E mesa duket këtë të dielë kryeministri ka vendosur ti kushtohet familjes.