Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, në Maminas.

Sipas informacioneve bëhet me dije se në aksident janë përfshirë 6 automjete.

Advertisements

Për momentin raportohet vetëm për dëme materiale.

Grupi hetimor dhe policia po shkojnë në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Advertisements