Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar është plagosur me armë gjahu.

Mediat greke shkruajnë se ai është transportuar me urgjencë në spitalin e “Papageorgiou” në Selanik.

Advertisements

Sakaq nuk ka detaje mbi identitetin e tij dhe as për gjendjen shëndetësore në të cilën ndodhet.

Policia ka arrestuar një person që dyshohet si autori i plagosjes.

Advertisements