Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”.

Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare, mirëpo ai dhe e dashura e tij i kanë ndarë rrugët prej disa kohësh.

Advertisements

Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes

Dyshja e kanë kaluar ndarje pa zhurmë dhe drama, ndërsa arsyeja nuk dihet ende.

Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes

Advertisements

Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes

Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes